Warsztat samochodowy Motor City Warszawa

Motor City Warszawa Białołęka– serwis aut jest znanym przez wielu miłośników czterech kółek miejscem na motoryzacyjnej mapie. U nas pracują fachowcy, dla których obcowanie z samochodami to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. To, że motoryzacja może być zainteresowaniem, hobby, a nawet namiętnością wiedzą wszyscy, u których piękno dawnych pojazdów powoduje szybsze bicie serca.

My również ulegamy tym namiętnościom. Kochamy samochody z duszą. Znamy je od podszewki. Wiemy, jak się nimi zająć, jak przywrócić dawny blask, co zrobić, by ponownie cieszyły właściciela swoim wyglądem.

Mechanika pojazdowa Motor City, bazując na swoim doświadczeniu oraz rozbudowanym zapleczu technicznym, jest w stanie wykonać każdą naprawę samochodów różnych typów i marek. Warsztat samochodowy doskonale wyposażony we wszystkie narzędzia i urządzenia oraz możliwość diagnostyki komputerowej usprawnia usługę i gwarantuje jej wysoki poziom.

Mamy wieloletnie doświadczenie w lakiernictwie samochodowym. Przygotowanie powierzchni lakierniczej i dobranie właściwego koloru oraz odcienia lakieru nie stanowi żadnego problemu.

Podczas przeglądu okresowego samochodu sprawdzimy wszystkie najważniejsze układy i elementy pojazdu. Wyznajemy zasadę – „Nasza fachowość jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa”.

Najbardziej jednak lubimy pracę przy samochodach kolekcjonerskich. Odbudowa i rekonstrukcja oldtimerów przynosi największą satysfakcję. Przywracanie blasku starej karoserii, renowacja skór tapicerki, chromowanie części przynoszą niebywałe efekty, które pozwalają na nowo cieszyć się pięknem zabytkowego pojazdu.

Dbamy także o nowe pojazdy, stosując detailing. Usługa ta jest najbardziej luksusową formą pielęgnacji samochodu. To dużo więcej niż zwykłe mycie. Efekt jest piorunujący.

Pozwól nam zająć się Twoim samochodem. Jesteśmy po to, by zmierzyć się z każdym problemem w Twoim aucie. Robimy to szybko, fachowo i w rozsądnej cenie. Naszą rekomendacją są dziesiątki zadowolonych klientów naszego warsztatu samochodowego Motor City.

Mieścimy się Warszawie, ulica: Obrazkowa 18. Łatwo do nas trafić. Zapraszamy!