NAPRAWA OPON SAMOCHODOWYCH

Naprawa opon to sposób na wydłużenie żywotności ogumienia. Nie musisz od razu inwestować w nowe opony, gdyż wiele usterek, otarć i pęknięć można szybko naprawić. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu opon, który mieści się w dzielnicy Białołęka w pobliżu Galerii Północnej, przy ulicy Obrazkowej 18. Nasi mechanicy zajmują się wulkanizacją od wielu lat, więc oddając im opony, możesz mieć pewność, ze wszelkie naprawy przeprowadzone zostaną szybko i bardzo dokładnie.

Prowadzimy również sprzedaż nowych opon renomowanych producentów. Jeśli zakupisz u nas nowe ogumienie, możesz uzyskać rabat na jego montaż!

W ramach serwisu opon oferujemy:

Odbierz swój samochód tego samego dnia

Gdy przyjedziesz do naszego warsztatu, nasi specjaliści sprawdzą opony, ocenią uszkodzenie i poinformują Cię, czy warto je naprawić. Zrobią to wszystko zaledwie w kilkadziesiąt minut. Dzięki temu, jeśli usterka nie będzie wymagać długich i wymagających napraw, będziesz mógł odebrać swój samochód w tym samym dniu, w którym zostawiłeś go pod naszą opieką.

Dobór opon

Nie wiesz, jakie opony powinieneś kupić? Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać produkt, który będzie dopasowany do wielkości felg i wagi samochodu. Gwarantujemy, że polecone przez nas rozwiązanie będzie w pełni bezpieczne. Zawsze sprawdzamy wszystkie indeksy homologacji opony (prędkości, nośności, oznaczenia dodatkowe), jej konstrukcję, rozmiar, a także weryfikujemy zalecenia producentów samochodów w zakresie doboru ogumienia.

Naprawa felg

Masz uszkodzoną felgę? To nie musi być powód do jej wymiany. Zajmujemy się naprawą, prostowaniem i renowacją felg samochodowych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie i pomagamy nawet w skomplikowanych przypadkach. Jesteśmy w stanie naprawić felgi stalowe oraz aluminiowe w każdym rozmiarze.

Kiedy warto naprawić opony?

Oponę można uszkodzić w każdym momencie. Guma jest podatna na ścieranie i pękanie, dlatego łatwo jest ją zniszczyć, najeżdżając na krawężnik czy wjeżdżając we wgłębienie w asfalcie. Warto jednak wiedzieć, że większość uszkodzeń można naprawić. Kiedy trzeba pamiętać o naprawieniu ogumienia?

  • gdy dojdzie do przecięcia ścianki bocznej opony,
  • gdy z opony odstaje kawałek gumy,
  • gdy opona została przebita. W tym przypadku warto jednak zapytać wulkanizatora, czy naprawianie takiej opony jest możliwe, ponieważ nie każda przedziurawiona guma powinna być reperowana.

To są najczęstsze powody wymiany opon, jednak prosimy pamiętać, że to nie jest pełna lista. Jeśli masz jakieś pytania lub zastanawiasz się, czy Twoja opona jest uszkodzona, zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym warsztacie.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś:
Telefon:  +48 509 644 114
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DSCN1786DSCN1784