Blacharstwo, lakiernictwo w Motor City Warszawa Białołęka

Motor City – lakiernictwo samochodowe to miejsce, gdzie zaradzimy w razie potrzeby! Nawet najlepszemu kierowcy czasem trafi się stłuczka. To bardzo nieprzyjemna przygoda, nawet jeśli nie byliśmy sprawcą. Doświadczył tego prawie każdy kierowca. W konsekwencji stłuczki na karoserii auta pozostają wgniecenia lub pęknięcia lakieru. Co z tym robić? Wiadomo. Pierwsze skojarzenie – blacharka samochodowa, lakiernik samochodowy.

Wybór właściwego zakładu napraw samochodów czy napraw blacharskich nie jest łatwy. To kwestia zaufania. Czy naprawa zostanie wykonana właściwie, czy kolor nowego lakieru będzie odpowiednio dopasowany, czy powierzchnia lakiernicza będzie wysokiej jakości? Jakie są gwarancje? Jaka jest cena? Dobrze wiemy, że naprawę blacharską możemy zlecić tylko w dobrym warsztacie samochodowym. Szukamy, pytamy znajomych, sprawdzamy w Internecie.

Motor City – naprawy blacharskie Warszawa Białołęka zajmie się Twoim autem i doprowadzi go do stanu sprzed stłuczki. Takie czynności jak wyklepywanie, dopasowywanie i prostowanie elementów blacharskich najlepiej zlecić specjaliście z dużym doświadczeniem. Tu nie ma miejsca na improwizację.

Nasi lakiernicy z największą precyzją wykonają malowanie samochodu na dowolny kolor. Aby tego dokonać, najpierw musimy dopasować właściwy kolor lakieru, a robimy to ze 100% zgodnością. Lakierujemy całe powierzchnie, ale również poszczególne części auta. Po położeniu lakieru konieczne jest polerowanie. Do tej czynności również jesteśmy przygotowani. Na życzenie klienta stosujemy najwyższej jakości zabezpieczenia antykorozyjne.

Pozbądź się uszkodzeń powypadkowych w profesjonalnym serwisie napraw blacharskich Motor City Warszawa!