Doradztwo i pomoc – Motor City

Na samochodach znamy się jak mało kto. Motoryzacja to nie tylko nasz fach, to również wieloletnia pasja. Żyjemy z nią na co dzień. Znamy wszystkie tajniki związane z budową, eksploatacją i naprawą samochodów współczesnych i samochodów zabytkowych. Czujemy się w pełni profesjonalistami. Dlatego oferujemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie przy zakupie samochodu.

Jeśli zamierzasz kupić używany samochód, a nie czujesz się specjalistą w dziedzinie motoryzacji, to trafiłeś pod właściwy adres. Przeprowadzimy proces zakupu pojazdu we wszystkich jego etapach. Najpierw wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i preferencje. Rozpoczynamy od wyboru marki i modelu, przedstawiając Ci wszystkie za i przeciw. Gdy już dokonamy wyboru konkretnego pojazdu, to zabieramy go do naszego warsztatu samochodowego, gdzie przeprowadzamy diagnostykę komputerową oraz ogólną ocenę auta. Na koniec pomagamy właściwie wypełnić umowę i asystujemy przy jej podpisaniu.

Nasza wiedza i doświadczenie, zaplecze techniczne naszego auto salonu Motor City, możliwości diagnostyczne w tym przypadku stają się gwarancją bezpiecznego zakupu samochodu.

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta i skrupulatność podczas oględzin pojazdu. Zapraszamy do współpracy!