Elektronika samochodowa - naprawa instalacji elektronicznych

Motor City – auto serwis Warszawa Białołęka nie tylko zatroszczy się o mechanikę pojazdową Twojego auta. W dobie coraz większego udziału elektroniki w konstrukcji samochodów niezbędni stali się specjaliści w tej dziedzinie. Nasz serwis aut specjalizuje się w diagnostyce komputerowej elektroniki i podzespołów w samochodzie.

Elektronika samochodowa nie ma dla nas tajemnic. Rozwiążemy każdy problem. Profesjonalnie przeprowadzimy diagnostykę wszystkich systemów, począwszy od: ECU, ABS, ASR, ESP, SBC, TC, przez sprawdzenie działania airbagów, SRS, DSG, BCM, CIM, BODY, UCH, KOMFORT, EWS, a skończywszy na kontroli funkcjonowania immobilizera. Właściwie każdy problem elektroniki samochodowej jest do zdiagnozowania.

Dokładna i fachowa diagnostyka komputerowa, przeprowadzona przy zastosowaniu rozbudowanego urządzenia diagnostycznego (komputer z odpowiednim oprogramowaniem) gwarantuje nam trafne wytypowanie usterki i jest podstawą skutecznej i szybkiej naprawy.

Naprawa instalacji elektronicznych stwarza niekiedy bardzo duże problemy, szczególnie w warsztatach nieposiadających właściwie zaprogramowanych urządzeń diagnostycznych. Brak oprogramowania skutkuje niekiedy przedłużeniem czasu naprawy spowodowanym długotrwałym eliminowaniu przyczyn usterki. W przypadku właściwej diagnostyki przyczynę widać natychmiast. Dlatego tak ważne jest, by trafić do takiego warsztatu jak nasz.

Serwis aut Warszawa zapewnia szybką diagnostykę komputerową i sprawną naprawę zdiagnozowanej usterki. Wykonamy ją najszybciej jak to tylko możliwe.

Zaufaj naszej fachowości. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia na diagnostykę komputerową Twojego samochodu.