Auto serwis Warszawa – naprawy mechaniczne

Mechanika samochodowa Motor City w Warszawie to sprawdzony adres, pod który zapraszamy wszystkich posiadaczy czterech kółek szukających fachowego serwisu dla swojego auta. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt niezbędny do przeprowadzania bieżących napraw mechanicznych i eksploatacyjnych we wszystkich dostępnych na rynku markach samochodów, w tym również ciężarowych i dostawczych. Nasi mechanicy to najwyższej klasy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, podchodzący do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem.

Naprawa silników, remont skrzyni biegów, wszystko, co związane z mechaniką pojazdową, nie stanowi dla naszego zespołu żadnych tajemnic. Wykonamy to z największą starannością i fachowością.

Nasi mechanicy podejmą się wszelkich napraw, choćby takich jak naprawy instalacji elektronicznych czy też naprawy hamulców – i to w samochodzie każdej marki. Dla komfortu kierowców i pasażerów zajmujemy się czyszczeniem klimatyzacji. Zakres usług w naszym auto serwisie jest naprawdę wszechstronny.

Gwarantujemy użycie wysokiej klasy materiałów eksploatacyjnych, stosujemy części oryginalne lub najlepsze na rynku i sprawdzone zamienniki, wszystko po wcześniejszych ustaleniach z klientem.

Zapewniamy najwyższą jakość usługi, precyzję wykonania, rzetelność prowadzonych prac. Wszystkie poczynania i plany remontu czy naprawy konsultujemy z klientem, tak by miał pewność, że każdy koszt były uzasadniony.

Motoryzacja to nasze hobby. Stąd takie, a nie inne podejście do pracy. Wyróżnia nas zaangażowanie, chęć rozwiązania każdego problemu, fachowe i indywidualne podejście do każdej naprawy. Taki stosunek do pracy zapewnia nam uznanie wśród klientów, którzy już nam zaufali.