Naprawy powypadkowe - Warszawa Motor City

Naprawy blacharskie i naprawy powypadkowe to usługi, w których nasz auto serwis specjalizuje się od wielu lat. Miałeś wypadek, twój pojazd wymaga gruntownej naprawy? Wiemy, ze decyzja związana z wyborem warsztatu nie jest łatwa. Naprawy tego typu niosą ze sobą spore koszty i kłopoty związane z poszukiwaniem części. Nic dziwnego, że zastanawiasz się, gdzie znajdziesz usługę na najwyższym poziomie przy zachowaniu rozsądnych cen.

Mechanika samochodowa Motor City posiada najwyższej jakości sprzęt warsztatowy niezbędny do napraw powypadkowych samochodów wszystkich marek i typów: osobowych, dostawczych i ciężarowych. Posiadamy doskonałe warunki warsztatowe oraz znakomitych mechaników, którzy jednocześnie są pasjonatami motoryzacji.

Do napraw stosujemy szeroki asortyment zarówno oryginalnych części zamiennych, jak również tańszych zamienników o porównywalnej jakości do oryginału. Współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi, co pozwala nam skrócić czas oczekiwania na części do minimum. Całość wykonujemy kompleksowo, łącząc usługę mechaniczną z naprawą blacharską i lakiernictwem samochodowym.

Gwarantujemy naszym klientom szybką, profesjonalną, a w razie możliwości bezgotówkową naprawę uszkodzonego pojazdu. Wszystkie etapy naprawy konsultujemy z klientami, tak by optymalnie dopasować się do ich wymagań i możliwości.

Zapraszamy do naszego serwisu aut Motor City w Warszawie. Obejrzymy Twój samochód, zapoznamy się ze szkodą, przeprowadzimy diagnostykę i wycenimy naprawę powypadkową. Czekamy na Ciebie.